stycznia 03, 2019

Fighting temptation - K.C. Lynn [RECENZJA]

 Fighting temptation - K.C. Lynn [RECENZJA]

 Autor: K.C.Lynn
Tytuł: “Fighting Temptation”
Seria: Mężczyzna z honorem (tom 1)
Wydawnictwo:  NieZwykłe
Data wydania: 14.11.2018
Stron: 456
 
Jaxson jest arogancki, skłonny do złości i agresji. Ale jest także wyjątkowy, silny i honorowy. Uwielbiam wszystkie jego wady bezwarunkowo i nieodwołalnie. Chociaż on sam nie wierzy w miłość, ja zawsze będę go kochała.
Julia Sinclair

Julia różniła się od wszystkich ludzi, których znałem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczał, że może istnieć ktoś równie dobry i szczery. Im lepiej ją poznawałem, tym bardziej byłem od niej uzależniony. Z każdą chwilą spędzoną razem niszczyła jakąś część mroku, który wciąż we mnie tkwił. Dzięki Julii moje gówniane życie nie wydawało się takie okropne. I zanim się spostrzegłem, zakochałem się w dziewczynie nie z tego świata.
Jaxson Reid

Niecodzienna para przyjaciół – niewinna dziewczyna o dobrym sercu i powszechnie znany „niegrzeczny chłopiec”. Los sprawił, że ich ścieżki się przecięły, co sprawiło, że powstała między nimi silna więź oraz pojawiła się pokusa, której oboje pewnej nocy ulegli.
Mija pięć lat. Jaxson wraca do jedynej dziewczyny, która była dla niego ważna, aby naprawić błędy przeszłości. Jednak jest ktoś, kto nie cieszy się z jego powrotu. Ktoś, kto uważa, że Julia ma już kogoś, kto o nią zadba i nie cofnie się przed niczym, aby ten stan rzeczy nigdy nie uległ zmianie.
Jaxson nie tylko będzie musiał stanąć do walki w obronie Julii, ale zmierzyć się również z dręczącymi jego duszę demonami: śmierci, zepsucia, destrukcji i wojny.

Gorący, słodki i piękny romans.Jest to cudowna historia o przetrwaniu, nadziei, nowych szansach i o epickiej miłości, która przetrwa wszystko.

Julia Sinclair to typowa niewinna, dobra dziewczyna z ogromnym sercem. W wieku szesnastu lat przeprowadziła się do Sunset Bay w Południowej Karolinie, aby zamieszkać ze swoją babcią po tym, jak straciła matkę.
Poznała tam najlepszych przyjaciół, którzy zawsze będą przy niej.
Była naprawdę życzliwą postacią, która zawsze starała się dostrzec w innych najlepsze i swobodnie wybaczała. Julia jest silną i zdecydowaną osobą, która żyje tak, jak chce.
 "Czułam, że nigdy sobie nie wybaczę, jeżeli coś ci się stanie, a nigdy się nie dowiesz, jak bardzo cię kocham. – Ostatnie słowa są już wyłkane, a moje serce rozbite tak bardzo, że nie potrafię ukryć bólu."

Romans pomiędzy Julią i Jaxonem był słodki, a jednocześnie gorący i piekielnie namiętny. Ich uczucia były bardzo głębokie. Widzimy, jak bezwarunkowo kochają się nawzajem, pomimo wszelkich przeszkód, które starają się pokonać wspólnie. "Podnoszę głowę z jego ramienia i wpatruję się w jego bladoniebieskie
oczy. Czuję w sercu ukłucie na widok bezbronności,
jaką w nich dostrzegam. Zanim stracę okazję, podnoszę rękę
i przesuwając palcem po idealnej linii jego warg, wyznaję mu to,
co wcześniej skrzętnie w sobie ukrywałam."

Fabuła książki przebiegała w dobrym tempie, a ja byłem przez cały czas pod wrażeniem, niezwykłego pióra autorki.
K. C. Lynn stworzyła niesamowitą opowieść.

Opisała nam niezwykłą podróż Juli i Jaxsona, do własnego szczęścia.
Powieść ta posiada w sobie ogromne emocje, gorące sceny erotyczne, niebezpieczeństwo, strach, humor i wyjątkową miłość pomiędzy dwojgiem ludzi.


 Książka skupia się na wzajemnych uczuciach głównych bohaterów i tym jak próbują do siebie dotrzeć. Autorka poruszyła również tematy takie jak zaufanie czy radzenie sobie ze stratą bliskich.

 "Przed wejściem do domu udaje mi się powstrzymać szloch.
Gdy tylko jednak zamykam za sobą drzwi, rozpadam się, wiedząc, że straciłam jedyną osobę, do której na zawsze będzie należało moje serce."

 To piękna historia dwóch młodych ludzi, którzy byli dla siebie przyjaciółmi, a potem stali się namiętnymi kochankami.

 Gorąco polecam!

3 komentarze:

 1. Myślę że pozycja może zdobyć wielu czytelników, spoko opcja na chłodne wieczory.
  Wszystkiego dobrego w 2019 roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi ciekawie :) może skuszę się na tę pozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam takiego wydawnictwa, więc już to mnie zaciekawiło. Książka wygląda mi na taką, która czyta się dla przyjemności a później zapomina o niej. Mam rację?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 BOOOKREADS RECENZUJE , Blogger